پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر خبر داد:

اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا در استان بوشهر

اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا در استان بوشهر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر گفت: طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا در استان بوشهر همزمان با سایر استانها آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان بیان کرد: این طرح با هدف مدیریت، کنترل و نظارت هوشمند بیماری کرونا از طریق تبادل اطلاعات بر خط در بستر سامانه امید به منظور ایجاد تعادل در زندگی روزانه شهروندان و صیانت از سلامت آنان. انجام می‌شود.

وی افزود: طبق این طرح، هر شهروند در سامانه(امید) یک پروفایل خواهد داشت  و صاحب یک کد QR می شود. با آغاز  این طرح افرادی از جامعه میتوانند از دستگاههای اجرایی، اصناف و مراکز آموزشی و ... خدمت بگیرند که وضعیت آخرین آزمایش پی سی آر و واکسیناسیون ایشان در آن ثبت شده باشد.

سملیان مطرح کرد: این طرح در راستای همزیستی با کرونا و کاهش ریسک ابتلاء می باشد.

وی در ادامه گفت: با توجه به ابلاغ سراسری ستاد ملی کرونا و شروع طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا، این اداره کل آمادگی دارد تا در راستای تامین زیرساخت ها و تجهیزات مورد نیاز، به کمک واحدهای تابعه و همکار اقدامات لازم را انجام دهد.

سملیان خاطر نشان کرد: از ابتدای شروع بیماری کرونا، این اداره کل از طریق نظارت میدانی سعی نموده بود تا محیط ارائه خدمات دستگاههای اجرایی در دفاتر پیشخوان شهری و روستایی، فضایی مناسب و کم خطر جهت حضور مردم باشد.۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۷
تعداد بازدید : ۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید