پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بیان کرد:

دیدار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

دیدار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: جلسه ای با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بمنظور بررسی مشکلات حوزه ارتباطات در استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان بیان کرد: در این نشست ، آقای زارع پور ضمن بیان اهمیت و لزوم اجرای دقیق تکالیف وزارت ارتباطات در ایجاد شفافیت، مبارزه با فساد، ارتقای کارآمدی و بسط عدالت از طریق خدمات هوشمند، از اهتمام و برنامه ریزی در بخش های دولت الکترونیکی، تکمیل و توسعه شبکه ملی اطلاعات، افزایش سهم اقتصاد دیجیتال، گسترش تبادلات پستی و توسعه فناوری های فضایی خبر داد.

وی افزود: آقای زارع پور در ادامه، با اشاره به وجود مشکلات احتمالی در روند اجرای فعالیتهای استانی در بخشهای مختلف، به ارائه راهکار به صورت محلی و با توجه به ظرفیت های استانی تاکید کرد.

سملیان ضمن ارائه گزارش از عملکرد و اقدامات، خاطر نشان کرد: خوشبختانه در حوزه توسعه زیرساختهای ارتباطی استان، به ویژه در روستاها اقدامات خوبی صورت پذیرفته است، به نحوی که بر اساس شاخص های  IDI، استان بوشهر از منظر دسترسی خانوار به اینترنت مقام اول کشوری را به خود اختصاص داده است.

وی اعلام کرد: با اشاره به اهمیت ایجاد ارزش افزوده و توسعه اقتصاد دیجیتال از بستر زیرساختی ایجاد شده،گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته در حوزه کارآفرینی و ارائه تسهیلات روستایی در استان ارائه شد.۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۸۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید