پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر مطرح کرد:

پایش ارتباطی ٣٠ روستای شهرستان گناوه

پایش ارتباطی ٣٠ روستای شهرستان گناوه
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: در طرح جدید پایش ارتباطی، روستاهای شهرستان گناوه مورد بررسی میدانی مجدد قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان بیان کرد: 30 روستای شهرستان گناوه  با تلاش کارشناسان این اداره کل و شرکت مخابرات منطقه بوشهر جهت پایش اطلاعات روستایی، رومینگ اپراتورها، پوشش تلفن همراه(صوت ودیتا)، اینترنت پرسرعت ADSL وآخرین وضعیت تلفن ثابت مورد بررسی مجدد قرار گرفت تا اطلاعات شناسایی شده در سامانه دیار ثبت شود.

وی افزود: هدف از این پایش، به روز رسانی اطلاعات ارتباطی روستاهای بالای 20 خانوار استان و مرتفع کردن مشکلات بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد. با اجرای این طرح، سطح دسترسی به زیرساخت های ارتباطی ثابت و سیار مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرد.

سملیان خاطر نشان کرد: در سال 98 نیز کلیه روستاهای استان مورد پایش و بررسی قرار گرفته بود. با توجه به نتایج گزارشات، 20 درصد از روستاهای شهرستان گناوه فاقد پوشش مناسب بودند که مقرر شد در روستاهایی که اپراتورهای همراه اول و ایرانسل پوشش مناسبی ندارند، امکان بهینه سازی روی سایت های اطراف توسط اپراتور یا مطالعات جهت ایجاد سایت جدید بررسی شود.

وی تصریح کرد: بمنظور پیگیری دقیقتر مطالبات مردمی، این طرح با حضور دهیار هر روستا در نقاط هدف انجام می شود که منجر به افزایش میزان دقت و صحت اطلاعات و تاثیر گذاری بیشتر، در برنامه ریزی و توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان دارد.

۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۱
تعداد بازدید : ۱۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید