پرش به محتوای اصلی

اخبار

توسط شرکت زیباسازان ساحل جنوب صورت می گیرد:

کلینزی سامانه آنلاین دریافت مواد بازیافتی

کلینزی سامانه آنلاین دریافت مواد بازیافتی
کلینزی سامانه آنلاین جمع آوری مواد بازیافتی در شهر بوشهر است که با ارائه راه حلی نوین قصد دارد تا به مردم کمک کند مواد پسماند قابل بازیافت خود را به این چرخه برسانند و از این راه کسب درآمد کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، طرح کلینزی به عنوان یک کسب و کار نوپا در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بررسی و برای دریافت تسهیلات از محل وجوه اداره تائید شد.
لازم به توضیح است که بعد از نصب برنامه بر روی گوشی موبایل کافیست آدرس و زمان تحویل را انتخاب کنید تا ماشین مخصوص کلینزی سر ساعت مشخص شده توسط شما، درب منزل یا مغازه شما حاضر شود و پسماند خشک را به قیمت روز از شما خریداری کرده و اعتبارتان شارژ شود.
‏این اعتبار را می‌توانید به کارت بانکی خود واریز کنید یا اینکه از اپلیکیشن کالای مورد نیاز یا کالای دوست دار محیط زیست را سفارش بدهید که کلینزی به دست شما می رساند.
کلینزی موظف است تا به چرخه بازیافت کمک کرده و برای مردم تفکیک از مبدا و تحویل آسان مواد بازیافتی را فراهم کند و این مواد را به دست بازیافت کننده‌ها برساند. از طرفی نقش اصلی را خودِ مردم و ساکنینِ شهر ایفا می‌کنند و درخواست خود را به کلینزی می‌دهند و در ازای آن کلینزی، پول، اعتبار و همچنین هدیه های مختلف ارائه می‌کند.
از جمله موادی که کلینزی تحویل می‌گیرد می‌توان به پلاستیک، آهن، آلومینیوم، کاغذ، کارتون و ... اشاره کرد که البته لیست کامل این مواد همراه با قیمت آن‌ها در یکی از بخش‌های منوی اپلیکیشن قرار دارد و کلینزی موظف است این مواد را از سفارش دهندگان تحویل بگیرد.
۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۹۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید