پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر مطرح کرد:

بررسی بهینه سازی پوشش همراه ایرانسل در برخی از مناطق شهری، روستایی و جاده ای

بررسی بهینه سازی پوشش همراه ایرانسل در برخی از مناطق شهری، روستایی و جاده ای
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: گروهی متشکل از کارشناسان اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب، مدیران بهینه سازی و طراحی شرکت ارتباطات ایرانسل و همکاران این اداره کل جهت بررسی وضعیت پوشش ایرانسل از تعدادی از روستاها، شهرها و جاده ها ی استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان بیان کرد: در این بازدید 2 روزه، کیفیت پوشش ایرانسل در تعدادی از روستاها از جمله چاه خانی، گاوسفید بزرگ، گاو سفید کوچک و ...بهبود یافت.

 

وی افزود: به دنبال این بازدید، جلسه ای با حضور مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب و مدیران شرکت ارتباطات ایرانسل بمنظور جمع بندی نتایج حاصله برگزار شد.

 

سملیان خاطر نشان کرد: با توجه به عدم اطلاع رسانی کامل از خدمات ایرانسل در برخی از روستاها، مقرر گردید توزیع سیم کارت ایرانسل به صورت رایگان در روستاها آغاز گردد و در خصوص ترابرد به ایرانسل، اطلاع رسانی کامل و تبلیغات موثر صورت پذیرد.

 

وی تصریح کرد: بهبود پوشش برخی از نقاط، نیاز به بررسی بیشتر توسط گروه ایرانسل یا پیگیری اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب برای ایجاد سایت دارد که در حال انجام می باشد.

۲۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۵
تعداد بازدید : ۱۰۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید