پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر خبر داد:

اختصاص بیشترین امتیاز ارزیابی به پارسای فاوا در طرح اعطای گرنت جوانه

اختصاص بیشترین امتیاز ارزیابی به پارسای فاوا در طرح اعطای گرنت جوانه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر گفت: مرحله دوم اعطای گرنت جوانه در استان برگزار و بیشترین امتیاز به پایان نامه کارشناسی ارشد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه پارک علم و فناوری بیان کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای سیاست‌های توسعه شبکه اقتصاد دیجیتال (تاد) ، از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی بازارگرا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب گرنت جوانه فاوا حمایت می کند.
وی ادامه داد: مرحله دوم اعطای گرنت جوانه در استان برگزار و 7 طرح در حوزه های مختلف توسط شورای پذیرش، ارزیابی و پذیرفته شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر گفت طرح‌های دریافتی بر اساس معیارهایی از قبیل امکانپذیری دستیابی به نمونه اولیه محصول، قابلیت تجاری سازی محصول، نیاز بازار، شناخت رقبای موجود، نوآوری و ... ارزیابی می شوند.
سملیان خاطر نشان کرد: بیشترین امتیاز ارزیابی به پایان نامه کارشناسی ارشد در حوزه فناوری با عنوان "راه اندازی سایت آموزش تفکر طراحی برای کسب و کارهای نوپا" اختصاص یافت.مهمترین کاربرد این طرح، ارائه پلتفرم آموزشی است که به نیروی انسانی شرکت‌ها، دانش روز تفکر طراحی را آموزش می‌دهد تا بتوانند راه حلی با تفکر خلاق برای مسائل مختلف ارائه دهند. طرح مذکور از دانشگاه خلیج فارس بوشهر ارسال شده است.
وی همچنین اشاره کرد: پارک علم و فناوری استان به عنوان مرکز مجری و اداره کل ICT نیز به عنوان نماینده پارک فاوا به عنوان ناظر پارک فاوا بر همه فرایندهای اجرای طرح اعطای گرنت جوانه فاوا نظارت دارند.

۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۴۶
تعداد بازدید : ۹۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید