پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در حوزه ارتباطات استان بوشهر

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در حوزه ارتباطات استان بوشهر
مدیر کل ارتباطات استان بوشهر گفت: رعایت شیوه نامه‌های پدافند غیرعامل در راستای پیروی از سیاست‌های کلانِ نظام در حوزه پدافند غیر عامل و همچنین استفاده از امکانات موجود می‌تواند در صورت بروز مشکل ارتباطی در ابعاد مختلف، تداوم ارائه سرویس‌ها و خدمات‌رسانی به مردم را دنبال داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات این استان با اشاره به اهمیت بهره‌گیری از شیوه نامه‌های پدافند غیر عامل در تداوم و برقراری ارتباط مخابراتی و تاکید بر اجرای آن گفت: مانور پدافند غیر عامل در شهر بوشهر در حوزه های انتقال, عملکرد سیستم و آلارم ها و ترافیک عبوری انجام شد.

وی افزود: در این مانور شبکه ارتباطی بر بستر MPLS مربوط به چندین بانک، که یکی از شبکه های انتقال امن ارسال اطلاعات است از مدار بدون اطلاعا قبلی خارج شد که با همکاری شرکت مخابرات در مدت زمان تعریف شده به حالت عادی بازگشت.

سملیان گفت: در این مانور در شبکه تلفن همراه اول منطقه شهرداری اختلال ایجاد گردید که پس از مشاهده کارشناسان ارتباطات سیار در سیستم مانیتورینگ استان با همکاری تیم فنی ارتباطات همراه اول به سرعت به حالت عادی برگشت. وی افزود: جهت برقراری ارتباط و عدم وجود اختلال ارتباطی در زمان مانور یک BTS سیار در محدوده مورد نظر قرار گرفت و هیچ گونه اختلالی توسط کاربران احساس نشد.

در زمان مانور کلیه مدیران ارتباطی استان در سالن کنفرانس شرکت مخابرات منطقه بوشهر حضور داشتند و مدیرکل ارتباطات استان بعنوان مدبر کارگروه پدافند غیرعامل در حوزه ارتباطات به کلیه مراکز ارتباطی و مناطق تحت مانور سرکشی می نمود.

۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۲۲
تعداد بازدید : ۱۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید