پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر مطرح کرد:

تهیه و تدوین سند همکاری کارگروه ارتباطات با شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی

تهیه و تدوین سند همکاری کارگروه ارتباطات با شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: کارگروه ارتباطات استان آمادگی دارد تا پس از ارزیابی کارشناسان، سند همکاری با شرکت بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر را تهیه و تدوین کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در کارگروه ارتباطات استان اظهار کرد: این کارگروه آمادگی دارد تا پس از ارزیابی کارشناسان، سند همکاری با شرکت بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر را تهیه و تدوین کند.

نصوری مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر در این خصوص گفت: این نشست در راستای سند حفاظت از مردم و محیط زیست برگزار شده تا در صورت وقوع شرایط بحرانی، بتوان امکان پایداری ارتباطات را مورد سنجش قرار داد.
در پایان جمشیدی فرماندار بوشهر و عضو کارگروه ارتباطات بیان کرد: به منظور افزایش آمادگی برای مقابله با شرایط اضطراری و حوادث، با نیروگاه اتمی بوشهر همکاری لازم را معمول داشته و از مسئولان سازمان انرژی اتمی و نیروگاه اتمی بوشهر نیز خواست تا در خصوص ایفای مسئولیتهای اجتماعی خود نسبت به محیط پیرامونی به ویژه روستاهای هلیله و بندرگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

این نشست با حضور فرماندار بوشهر، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، مجری طرح فاوای نیروگاه اتمی بوشهر و مدیر شرکت مخابرات منطقه بوشهر به همت کارگروه ارتباطات قرارگاه پرتوی برگزار شد.

۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۰۳
تعداد بازدید : ۸۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید