پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر بیان کرد:

افزایش 17 درصدی دوره‌ مهارت آموزی سربازان وظیفه

افزایش 17 درصدی دوره‌ مهارت آموزی سربازان وظیفه
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از افزایش 17 درصدی دوره های آموزش نیروهای سرباز وظیفه در شش ماهه اول سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: از ابتدای سال تاکنون هفت دوره آموزشی برای سربازان یگان‌های نظامی از جمله سپاه، فرماندهی انتظامی، مرزبانی و نیروی دریایی استان بوشهر برگزار شده است که 305 سرباز در این دوره ها آموزش دیده اند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر، 9 دوره با محوریت فناوری اطلاعات برای آموزش سربازان نیروهای مسلح در استان بوشهر برگزار شد که هدف آشنایی سربازان با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایجاد فرصت های شغلی و کسب و کارهای مربوطه در استان است.
سملیان با اشاره به اهمیت انتخاب دوره ها برای برگزاری گفت: دوره های برگزار شده در نیمسال اول بر اساس درخواست یگان های نظامی، سه دوره با عناوین شبکه های کامپیوتری، امنیت شبکه و تجارت الکترونیکی بوده است.
وی افزود: تعداد سربازان آموزش دیده در شش ماهه اول سال گذشته 265 نفر و در شش اول سال جاری 305 نفر است که افزایش 15 درصدی را نشان می‌دهد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر خاطرنشان کرد:  تعداد دوره های برگزار شده نیز 17 درصد افزایش داشته است.
سملیان بیان کرد: با توجه به اینکه استان بوشهر در سال گذشته، رتبه اول را در برگزاری دوره های آموزشی سربازان وظیفه کسب کرد، در تلاش هستیم این مهم در سال جاری نیز محقق شود.

۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۵
تعداد بازدید : ۱۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید