پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر امروز پاسخگوی مردم در سامانه سامد بود

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر امروز پاسخگوی مردم در سامانه سامد بود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با حضور در دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری و از طریق سامانه 111، پاسخگوی شکایات مردمی بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان امروز 1400/06/24 از ساعت 9 تا 11 در دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی، پاسخگوی شکایات و مسائل مردم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از طریق سامانه سامد بود. این برنامه بطور سالانه توسط مدیران انجام میشود. در سال گذشته نیز مدیر کل این اداره در تاریخ 1399/09/26 به سوالات هم استانی ها پاسخگویی کرد.

علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی سامد و پاسخگویی به تماس های مردمی، بیان کرد: راه اندازی این سامانه با هدف ایجاد شرایط لازم برای برقراری ارتباطات موثر و پاسخگویی سریع به مسائل و مشکلات مردم در ارتباط با دولت انجام شده است که همه ی مردم می‌توانند از راه تماس تلفنی با شماره 111 و بدون مراجعه حضوری پیشنهادات، انتقادات و درخواست های خود را بیان و پیگیری نمایند

سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) توسط دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری با هدف رسیدگی به مشکلات و دریافت انتقادهای مردمی از دستگاه های اجرایی راه اندازی شده است.

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۱۶۰

اظهارنظر

غلامرضا حیدری
۱۴۰۰/۰۶/۲۵
10
0
0

راهنمای شرایط ثبت نام بسیار عالی بود


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید