پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 1393

برگزاری اولین جلسه شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 1393
اولین جلسه شورای مدیران حوزه ICT در تاریخ 93/01/25 در شرکت مخابرات استان برگزار گردید. در ابتدا مهندس سملیان ضمن تشکر از واحدهای زیرمجموعه وزارت ارتباطات در استان در خصوص همکاری مجدانه و پشتیبانی از اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها، به تشریح ایجاد بستر مناسب ارتباطی در این طرح پرداختند.
 

اولین جلسه شورای مدیران حوزه  ICT در تاریخ 93/01/25 در شرکت مخابرات استان برگزار گردید. در ابتدا مهندس سملیان ضمن تشکر از واحدهای زیرمجموعه وزارت ارتباطات در استان در خصوص همکاری مجدانه و پشتیبانی از اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها، به تشریح ایجاد بستر مناسب ارتباطی در این طرح پرداختند. در ادامه، مهندس بحرانی از افزایش پهنای باند اینترنت استان به میزان 50%  و اینترانت از M  100به دو  STM1 گزارشی ارائه نمودند. همچنین مهندس برزگرزاده هماهنگی بیشتر اعضا به حضور در جلسات مربوط به بخش  ICT در معاونت های مختلف استانداری را خواستار شدند. در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس موسوی نیز ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته و در حال اجرا، خواستار همکاری بیشتر شرکت مخابرات استان و واحدهای زیر مجموعه وزارت ارتباطات شدند. آقای فرهمند نیز  ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد دفاتر  ICT روستایی، خبر از کسب مقام اول در جذب منابع در دفاتر  ICT روستایی دادند. همچنین ایشان میانگین  حق الزحمه پرداخت شده به دفاتر  ICT روستایی را 650 هزار تومان اعلام کردند. در پایان جلسه، آقای سعیدیان مسئول پیگیری طرح هدفمندی یارانه ها، توضیحاتی در خصوص وضعیت ارتباطی استان در حوزه های  پستی، پست بانک و مخابرات ارائه نمودند .

برخی از مصوبات جلسه در ادامه آورده شده است:

1- مصوب گردید با توجه به کاهش نمره ارزیابی سالانه استان کارگروهی متشکل از کارشناسان شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات استان بوشهر جهت بررسی و رفع نواقص تجهیزات منصوبه در مراکز مخابراتی مشترک تشکیل گردد و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

2- شرکت ارتباطات زیر ساخت همکاری لازم جهت توسعه مسیر کنگان- عسلویه را با شرکت مخابرات علیرغم پیشرفتهای بوجود آمده معمول دارد.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹
تعداد بازدید : ۳۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید