پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل پست استان اصفهان مطرح کرد:

اتمام واکسیناسیون کارکنان پست استان تا پایان هفته جاری

اتمام واکسیناسیون کارکنان پست استان تا پایان هفته جاری
مدیرکل پست استان اصفهان در بازدید از مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهرستان اصفهان از واکسینه شدن همه پرسنل پست استان اصفهان تا پایان هفته جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان اصفهان، حمید باقری، مدیر کل پست استان در گفتگو با خبرنگار واحد خبر صدا وسیما با اشاره به خدمات و فعالیت های پست در خدمت رسانی به مردم در اوج شیوع کرونا به چندین برابر شدن فعالیت پست استان اشاره کرد .
وی افزود: همزمان با شیوع کرونا در کشور طبق برنامه ریزی، پست استان اصفهان به اصلی ترین مرکز هاب پستی در کشور تبدیل شد و با افزایش درخواستهای مردم، ارتقای ناوگان‌ حمل‌و نقل، هوشمند سازی و تجهیز  پست استان به سیستم سورتینگ مرسولات و راه اندازی خطوط مستقیم بین استانی انجام شد که افزودن این زیر ساخت ها مدت سیر ارسال امانات را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.
مدیر کل پست استان تصریح کرد: بسیاری از پرسنل پست استان ، از همان روزهای ابتدایی به دلیل اقتضای شغلی و لزوم ارتباط با مردم، در خط مقدم مبارزه با شیوع کرونا قرار گرفتند و به  این ویروس مبتلا شدند.
باقری بیان کرد: پست به‌عنوان یکی از شغل‌های حساس در گروه یک خدمت‌رسانی است و از این رو با پیگیری های معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پست با  وزارت بهداشت و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی، از هفته گذشته واکسیناسیون همکاران ما در شهر اصفهان و از امروز در شهرستان ها آغاز شد.
وی در ادامه گفت: ظرف چند روز آینده واکسیناسیون کارکنان پست استان به اتمام می رسد.
 
۱۷ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۴
تعداد بازدید : ۱,۸۸۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید