پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری جلسه ستاد هدفمندی مرحله دوم یارانه ها با حضور مهندس سملیان

برگزاری جلسه ستاد هدفمندی مرحله دوم یارانه ها با حضور مهندس سملیان
در جلسه ستاد هماهنگی هدفمندی مرحله دوم یارانه ها که در معاونت برنامه ریزی استانداری برگزار گردید مهندس سملیان وضعیت پهنای باند اینترنت استان را مطلوب عنوان نمودند.

در جلسه ستاد هماهنگی هدفمندی مرحله دوم یارانه ها که در معاونت برنامه ریزی استانداری برگزار گردید مهندس سملیان وضعیت پهنای باند اینترنت استان را مطلوب عنوان نمودند. در این جلسه مدیریت مخابرات استان ضمن تشکر از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در خصوص پیگیری توسعه پهنای باند ورودی استان تقاضای افزایش  یک  STM1 دیگر به منظور رضایت مندی بیشتر ارباب رجوعان نمودند که در لحظه انتشار این خبر با پیگیری مجدانه مدیرکل محترم اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و همکاری بی دریغ معاونت محترم حقوقی وزارت ارتباطات این STM1  در راستای اجرای دستور وزیر محترم ارتباطات مبنی بر اجرای مطلوب مرحله دوم هدفمندی یارانه ها ،به شبکه ارتباطات استان اضافه گردید.

در این جلسه مهندس سملیان از معاونت محترم برنامه ریزی درخواست نمودند که به صورت ویژه به شرکت ها و ادارات حفار در حاشیه جاده ابلاغ گردد که هرگونه حفاری بدون هماهنگی و اطلاع به جد خودداری نمایند که این درخواست به عنوان مصوبه منظور گردید .

هدفمندی 2

هدفمندی 2


۱۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۵:۱۷
تعداد بازدید : ۳۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید