پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان بیان کرد:

بهره مندی 96 درصدی روستاهای شهرستان دهاقان از اینترنت نسل سوم

بهره مندی 96 درصدی روستاهای شهرستان دهاقان از اینترنت نسل سوم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت: 16 روستای شهرستان دهاقان در پروژه خدمات عمومی اجباری روستایی (یو اس او)، از اینترنت پرسرعت بهره مند شدند و با تکمیل این زنجیره اکنون 96 درصد روستاهای این شهرستان دارای دسترسی مطلوب به اینترنت نسل سوم هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، جعفر مطلب زاده مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان اعلام کرد که با اجرای پروژه خدمات عمومی اجباری روستایی (یو اس او) تا کنون 16 روستای شهرستان دهاقان به اینترنت پر سرعت نسل سوم متصل شده اند که 96 درصد روستاهای بالای 20 خانوار این شهرستان را تشکیل می دهد.
مطلب زاده در ادامه گفت: شهرستان دهاقان در 90 کیلومتری جنوب غربی شهر اصفهان است و نزدیک به 11 هزار نفر جمعیت روستایی دارد، از شرق به شهرستان شهرضا، از غرب به شهرستان بروجن دراستان چهارمحال بختیاری، از شمال به شهرستان مبارکه و از جنوب به شهرستان سمیرم محدود و جزو شهرستان های ترانزیتی استان محسوب می شود.
مطلب زاده گفت: طی پروژه خدمات عمومی اجباری روستایی تاکنون 11 سایت همراه اول، 9 سایت ایرانسل و 4 سایت های وب در این شهرستان به بهره برداری رسیده است. 
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان تصریح کرد: فرآیند اتصال روستاهای این شهرستان ادامه دارد تا شاهد اتصال صددرصدی روستاها و دسترسی همگانی به اینترنت پرسرعت باشیم.
 
۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۶:۵۸
تعداد بازدید : ۱۸۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید