پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات بوشهر؛ ارتباطات در مناطق زلزله زده پایدار است

مدیر کل ارتباطات بوشهر؛  ارتباطات در مناطق زلزله زده پایدار است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر گفت: پس از وقوع زمین لرزه‌ ۵.۹ ریشتری پیش از ظهر روز یکشنبه در شهرستانهای گناوه، دیلم و بوشهر ارتباطات همچنان در این مناطق برقرار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: با توجه به زلزله پیش از ظهر امروز یکشنبه 29 فروردین ماه، به بزرگی 5.9 در مقیاس ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین در شهرستان های  گناوه، دیلم و بوشهر و پس لرزه های آن؛ کلیه ارتباطات ثابت و اپراتورهای سیار در مناطق مذکور پایدار است.

علی سملیان  با اشاره به اینکه در لحظات ابتدایی وقوع زلزله حجم ترافیک بالایی در شبکه‌های ارتباطی وجود داشت، عنوان کرد: طی بررسی های بعمل آمده و تماس با فرماندار محترم شهرستان گناوه در حال حاضر شبکه‌های ارتباطی هیچ مشکلی ندارند و ارتباطات به صورت عادی برقرار است.

سملیان افزود: بدیهی است به منظور پیگیری آخرین شرایط مناطق زلزله زده اکیپ مدیریت بحران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در حالت آماده باش کامل است؛ تیمهای پشتیبانی شرکتهای ارتباطات زیرساخت، مخابرات، اپراتورهای همراه در مناطق زلزله زده در منطقه جهت رفع اشکالات احتمالی حادثه حضور دارند و هماهنگی های لازم جهت اعزام تیم های فنی در خصوص رفع مشکلات احتمالی انجام شده است.

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵
تعداد بازدید : ۲۲۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید