پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران:

تحول اقتصاد دیجیتال با توسعه بسترهای ارتباطی پایدار و باکیفیت میسر است

تحول اقتصاد دیجیتال با توسعه بسترهای ارتباطی پایدار و باکیفیت میسر است
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران بر استفاده از همه ظرفیت های موجود برای ارتقا شاخص های رضایتمندی مردم در استفاده از خدمات ارتباطی در سطح استان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، سید مصطفی فلاح سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در دیدار با مدیر و معاونان مخابرات منطقه مازندران با اشاره به جایگاه مناسب استان مازندران از لحاظ شاخص‌های ارتباطی در سطح کشور گفت: توسعه بسترهای ارتباطی در مناطق کمتر توسعه یافته روستایی از الویت‌های اصلی وزارت ارتباطات است.
وی افزود: باید از همه ظرفیت‌های موجود برای ارتقا شاخص های رضایتمندی مردم در استفاده از خدمات با کیفیت ارتباطی استان بهره گرفت.
فلاح با بیان اینکه تحول اقتصاد دیجیتال و توسعه کسب و کارهای اینترنتی نیازمند وجود زیرساخت های امن و باکیفیت است افزود: اهمیت بسترهای ارتباطی پس از شروع کرونا نمایان شد و وزارت ارتباطات با اجرای طرح‌ها و پروژه های زیرساختی به‌ویژه در مناطق  کمتر برخوردار با هدف کاهش شکاف دیجیتالی و برقراری عدالت ارتباطی، توانست خدمات و تکنولوژی‌های به‌روز را برای دورترین نقاط روستایی نیز فراهم کند.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران راه اندازی بستر فیبر نوری برای سایت‌ها و مراکز مخابراتی در مناطق روستایی و کوهستانی را از مهمترین پروژه‌های در دست اجرای این حوزه در استان بیان کرد و گفت: امیدواریم با همکاری شرکت مخابرات و دستگاه‌های اجرایی مرتبط شاهد تسریع در روند اجرای این پروژه در سطح استان باشیم.
همچنین در این نشست رسول علی اصغرپور مدیر مخابرات منطقه مازندران با تقدیر از حمایت های وزارت ارتباطات در پیشبرد توسعه زیرساخت‌ها در سطح استان گفت: مخابرات منطقه مازندران با همه توان و ظرفیت های موجود آماده هرگونه همکاری  و تعامل در پیشبرد اهداف وزارت ارتباطات و توسعه شاخص های ارتباطی این استان است.
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۱۹۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید