پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان تهران:

همه روستاهای بالای 20 خانوار استان تهران تا اردیبهشت به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند

همه روستاهای بالای 20 خانوار استان تهران تا اردیبهشت به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند
مدیر کل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان تهران گفت: یکی از اولویت ها و برنامه های وزارت ارتباطات و فنّاوری اطلاعات در دولت دوازدهم توجه جدی به توسعه دسترسی مناطق روستایی کشور است و همه روستاهای 20 خانوار به بالای کشور تا اردیبهشت ماه سال آینده از این مزیت برخوردار می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان تهران، مرتضی رضایی مدیرکل ارتباطات و فنّاوری اطلاعات استان گفت: بر اساس بند 2 ماده 67 قانون برنامه ششم توسعه، وزارت ارتباطات و فنّاوری اطلاعات مکلف شده است تا پایان برنامه ششم توسعه 80 رصد روستاهای 20 خانوار به بالای کشور را به شبکه ملی اطلاعات متصل کند تا با استفاده از این ظرفیت خدمات الکترونیکی به روستائیان ارائه شود.

وی ادامه داد: به رغم مشکلات ناشی از تحریم­ های آمریکا علیه ملت ایران با همت و تلاش مجموعه وزارت ارتباطات و فنّاوری اطلاعات تاکنون بیش از 90درصد از روستاهای هدف به شبکه ملی اطلاعات متصل شده ­اند، این بدان معناست که عملکرد وزارت ارتباطات و فنّاوری اطلاعات از هدف تعیین شده در پایان برنامه جلوتر است و تا اردیبهشت سال آینده همه روستاهای 20 خانوار به بالا به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.

رضایی افزود: در استان تهران 530 روستای 20 خانوار به بالا داریم که از این تعداد تاکنون 520 روستا به شبکه ملی اطلاعات متصل شده است.
۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵
تعداد بازدید : ۱,۱۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید