پرش به محتوای اصلی

اخبار

حمایت از کسب و کارهای نوپا با اعطای تسهیلات وجوه اداره شده در استان بوشهر

حمایت از کسب و کارهای نوپا با اعطای تسهیلات وجوه اداره شده در استان بوشهر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر گفت: حمایت از کسب‌وکارهای نوپا در راستای تبعیت از سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر حمایت از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های حوزه ICT، در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بوشهر، نشست کارگروه وام وجوه اداره شده استان بوشهر با حضور علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، رسول رستمی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری بوشهر، محمدصادق حاجیانی رئیس صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر و حمید باشی مدیر موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری خلیج فارس با هدف حمایت از کسب و کارهای نوپا با اعطای تسهیلات وجوه اداره شده به صورت مجازی برگزار شد.

مدیر کل ارتباطات بوشهر در تشریح وام وجوه اداره شده بیان کرد: به منظور ارتقاء و توسعه کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات و ایجاد زمینه ی رشد اقتصادی شرکت های حوزه ICT؛ وجوهی از محل منابع وجوه اداره شده تخصیص داده شده است که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در چارچوب مقررات موجود و برای حمایت از پروژه ها و طرح های توسعه ای اشتغال آفرین از محل این منابع تسهیلاتی را به شرکت‌های واجد شرایط اعطاء می‌کند.

وی افزود: اداره کل ارتباطات استان بوشهر به عنوان نماینده وزارت ارتباطات و فناوری اطللاعات در استان از طرح های کوچک و بزرگ مرتبط با وجوه اداره شده و شرکت های فعال در حوزه ICT و توسعه کسب و کارهای الکترونیکی در استان حمایت می کند.

سملیان با اظهار به اینکه: اعضای کارگروه وام وجوه اداره شده استان با دید مثبت و حمایتی طرح های پیشنهادی را بررسی و ارزیابی می کنند تصریح کرد: هدف کارگروه وام وجوه اداره شده کمک به اشتغال زایی، تجاری‌سازی و ایجاد ارزش افزوده توسط شرکت‌های متقاضی دریافت تسهیلات در استان بوشهر است.

۲۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : ۲۳۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید